Остваривање образовно васпитног рада учењем на даљину

Датум: 16. Mart 2020 12:47 Категорија: Новости

Упутство Министарства просвете, науке и технолошког развоја за оставриванње образовно-васпитног рада учењем на даљину

Свакодневно, почев од 8:00 часова, шест дана у недељи биће емитовани едукативни  садржаји који обухватају наставне јединице изабраних предмета.
Часови ће бити емитовани на каналу РТС3, према распореду по разредима који ће дан пре емитовања бити доступан на сајту www.rasporednastave.gov.rs
Часови на језицима националних мањина биће емитованина платформи РТС Планета.
У случају да интернет није доступан свим ученицима, распоред наставе биће истакнут на улазу у школу.
Сви емиовани часови биће доступни на платформи РТС Планета где се могу накнадно и више пута погледати.
На располагању је и национална платформа за учење Моја школа.
Додатне информације у вези саа учењем на даљину, родитељи могу добити позивом на број телефона 011/7350-557.

Настава на даљину у ванредном стању

Realizácia výchovno-vzdelávacej práce diaľkovej výučby pre žiakov základných a stredných škôl.